Honorata Skarbek

Polská zpěvačka, skladatelka a módní blogerka, která se také objevuje pod pseudonymem „Honey“. Ve 14 letech onemocněla chronickou leukémií. Nemoc se však po nějakém čase zlepšila a je pod kontrolou.

autogram_honorata_skarbek_1

autogram_honorata_skarbek_2

autogram_honorata_skarbek_3

autogram_honorata_skarbek_4

Získáno přes adresu: honorata.skarbek@gmail.com

Její oficiální stránka: http://www.honorata-skarbek.com

Odesláno dne: 8.12.2016

Přišlo: 15.12.2016

Zaslala dvě podepsané fotky.

Zaujala mě moc a je krásná známka na obálce:

znamka_honorata

Petra Chocová

Mladá česká plavkyně z České Lípy, mnohonásobná česká rekordmanka, dvojnásobná mistryně Evropy, účastnice olympijských her. Specializuje se na styl prsa. Od roku 2014 je zastupitelkou města Česká Lípa.

autogram_petra_chocova

Získáno od sběratele Petra S., který mi napsal Petře o autogram na adresu:

 Petra Chocová,

Plavecký klub Česká Lípa,

Heroutova 1737,

470 01 Česká Lípa.

Přišlo: 8.12.2016

Více info o Petře Chocové na webu:

Wikipedii a jejích oficiálních stránkách.

Moc Petrovi děkuji za skvělí autogram. 😉

Sandra Fleckenstein

Je německá herečka. Hraje od svých devíti let. Roku 2007 absolvovala přípravu na Dramatické Filmové herecké škole v Kolíně nad Rýnem. Hraje okrajově v divadle ve Frankfurtu nad Mohanem.

(Tatort (Seriál 2005),  Jeannie (Film 2013)).

autogram_sandra_fleckenstein_1

autogram_sandra_fleckenstein_2

Získáno přes adresu: http://www.sandra-fleckenstein.de/kontakt

Odesláno dne: 21.11.2016

Přišlo: 2.12.2016

Zaslala dvě podepsané fotky.

Jak jsem (ne)potkal Tarju Turunen.

Včera 3.12.2016 jsem se vydal směr Zlín, kde měla mít večer koncert finská „DIVA“ Tarja Turunen ve sportovní hale Euronics. Rozhodl jsem se že se s Tarjou za každou cenu setkám osobně a nechám si konečně podepsat její fotky. Sen to je a vždy byl moc krásný avšak osobně to tentokrát nevyšlo. Několika denní příprava však přinesla své ovoce ;-). Tařin autogram jsem měl již z dřívějška od její fanynky z Brna, která u nás v ČR vede její oficiální fan stránky. Chtěl jsem však Tarju potkat a poznat osobně. V sobotu dopoledne jsem nasedl na příslušný spoj a jel přímo do Zlína. Ve spojení se sběratelkou Luckou jsem zjišťoval jak vypadá situace a zda je už Tarja na místě. Lucinka mě vždy informovala že autobus s Tarjou je na místě, ale zatím z něj nikdo nevyšel. Po příjezdu do Zlína jsem se měl prve sejít s kamarádem Filipem a jeho přítelkyní Kamilou, které jsem poznal před pár lety na Zlínském filmovém festivalu. Jsou to fajn lidi. Po pokukování v obchodním centru Zlaté Jablko jsme se vydali směr sportovní hala Euronics. Když jsme dorazili na místo i přes menší chladivé teploty, potkali jsme se s Luckou, která mě informovala, že se zatím nic nového neudálo. Po domluvě s ní jsme odešli spolu s Kamilou a Filipem do místní restaurace, kousek od sportovní haly. Chtěli jsme se kouknout zda tam náhodou Tarja někde nesedí na obědě. Bohužel jsme ji tam nenašli. Dali jsme si kafé a džus a po chvíli mi přišla smska z informací, že Tarja právě opustila autobus a šla na oběd a zkoušku do útrob haly, ve které měla vystupovat. Lucka ji i s ostatními přihlížejícími chytila osobně. Tarja se jim podepsala a ztratila se ve dveřích haly. Tahle informace mě zamrzela a říkal jsem si že to budu muset nějak udělat abych se k ní dostal. S přáteli jsme se vrátili zpět a zkoušeli jsme, kde by mohla Tarja být. Po chvíli jsme ji našli, ale nikdo z teamu zpěvačky mě nechtěl k ní pustit. Snažil jsem se jak ochrance tak panu manažerovy vysvětlit že bych rád vlastnil Tarjin podpis a společnou fotku. Nic z toho nepřicházelo však v úvahu. Po chvilkovém přemlouvání pana manažera, se nademnou nejspíše slitoval a řekl mi abych mu dal desky s fotkami. Odnesl je Tarje a ta mi je podepsala. Když se vrátil zpět, přinesl mi něco po čem jsem toužil už léta, protože tuhle zpěvačku mám moc rád a její skladby jsou jedinečné pro zpěvaččín hlas, podepsané fotografie té nejlepší finské metalové královny :). Když jsem nakoukl do desek, byl jsem opravdu okouzlen. Na fotografiích, které jsem Tarji nechal předat byl její ojedinělí podpis. S radostí a poděkováním jsem odešel vstříc celému městu. V tu chvíli jsem byl opravdu nešťastnější člověk na světě a před Kamčou a Filipem jsem pořád dokola opakoval že mám Tarjin podpis a že to snad ani není možné. 😉 I když jsem zpěvačku nepotkal osobně, jsem a vždy budu moc šťastný i za to že nakonec mám její autogram. Vivat Tarja. 🙂          Váš Standa. 😉

autogram_tarja_turunen